*** KRÁLOVNA CUKROVÝCH PAST
*** NEJVYŠŠÍ KVALITA VE 40 ZEMÍCH SVĚTA 
*** PRVNÍ CUKROVÁ PASTA URČENA PRO PROFESIONÁLY
*** NA ČESKÉM A SLOVENSKÉM TRHU JIŽ TÉMĚŘ 15 LET

SPECIÁLNÍ DEPILAČNÍ TECHNIKA

Cukrová pasta není totožná s tzv. cukrovým voskem či s jinými cukrovými pastami. Obsahuje stoprocentní přírodní materiály: glukózu (pozor: ne potravinářskou) a vodu, nezpůsobuje poškození ani alergii pokožky. Pasta či gel jsou schopné penetrovat do pokožky a uvolnit chloupky.

Oproti ostatním cukrovým a voskovým produktům neobsahují kyselinu citrónovou (alergizuje, zvyšuje citlivost na UV záření) a oleje (nepřilne a nepronikne do  pokožky). Vyžaduje vlastní speciální depilační techniku: chloupky se vytrhávají po směru růstu, tudíž netraumatizuje vlasový váček a lze se vyhnout jeho zánětu. Tato metoda odstraní i podélně zarostlé chloupky a při pravidelné depilaci lze dokonce zlikvidovat i zánět vlasových folikulů. Cukrová pasta PANDHY´STM se používá při teplotě shodné s teplotou těla, a tak nezpůsobuje překrvení a nepředstavuje nebezpečí ani pro křečové žíly.

Cukrová pasta PANDHY´STM se dá odstranit vlažnou vodu z jakéhokoliv povrchu. Nelepí se k živým kožním buňkám, nestrhává vrchní vrstvu pokožky a při jejím použití nehrozí bakteriální infekce – proto s ní lze depilovat i pokožku postiženou ekzémem či psoriázou. Touto metodou lze depilovat i diabetiky, neboť pasta je vlažná a nepoškozuje pokožku.

V případě, že z některé části těla se chloupky odstraňují těžko, lze se vrátit na jedno místo i vícekrát, aniž by hrozila iritace pokožky.

 

Kontakt a objednávky:

Ing. Renáta Petráňková
tel. č. 776 085 428